Hakkımızda

Biz Kimiz?

Öncesi  uzun yıllara dayanan bilgi, beceri  ve tecrübelerle 2011 yılında ticari hayatına başlayan OHM Elektrik olarak her geçen gün piyasa şartlarına göre kendimizi yenilemekte, ürün gamımızı genişletmekteyiz. Tescilli markamız olan Pannect markası altında pano içi sarf malzeme ürün portfoyü sürekli genişlemektedir. TE Connectivity bünyesinde Entrelec ray klemens, Essailec akım-gerilim test blokları satış ve tedariğini yapmaktayız. ABB marka kablo kannalları, kablo bağlantı elemanları ve alçak gerilim ürünleri satışı da yapılmaktadır. MAX  bünyesinde Letatwin LM-550A/PC makaron yazıcısının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Pannect markamız altında ısı ile daralan makaronlar, içi yapışkanlı makaronlar, sinyal lambaları, cam elyaf makaronlar, kablo bağı, kablo yüksükleri, kablo pabuçları ve daha bir çok kablo bağlantı ürünlerinde yeterli stok ve rekabetçi fiyatlarla müşterilemize hizmet vermeye devam edeceğiz.

biz kimiz

Misyonumuz

Müşterilerimizle yaptığımız sözleşmelerimizde taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı, prensiplerinden ödün vermeyen mühendislik hizmet anlayışı ile, gerek ulusal gerekse uluslararası pazarlarda büyüme hedefi ile güçlü müşteri taleplerini her ölçekte tam olarak karşılayabilen bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Yaptığı işin önemini bilen, bu bilinç ile de müşterilerine ihtiyacı olan tüm hizmetleri doğru ve eksiksiz sunan firmamızın; Dürüst, güvenilir, kalite ve çözüm odaklı olması en temel ilke ve değerlerimizdir.

Kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar